Zastępca Kierownika Sklepu POLOmarket KROKOWA

pomorskie

POLOmarket

Opis stanowiska pracy

Do naszego supermarketu w Krokowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia:

•stabilne zatrudnienie- umowę o pracę bez okresu próbnego,

•wynagrodzenie podstawowe+ premię miesięczną + dodatek stażowy,

•pakiet socjalny- prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony na święta, wyprawkę dla pierwszoklasistów,

•jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,

•pracę z ludźmi z pasją i świetną atmosferą,

•zniżkową kartę pracownicze,

•pakiety szkoleń.

Chcemy byś był odpowiedzialny za:

•organizowanie czasu pracy własnego oraz podległym pracownikom w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sklepu,

•zapewnienie przestrzegania zasad standardów pracy,

•budowanie właściwego wizerunku firmy w oczach klientów,

•profesjonalną obsługę Klienta na sali sprzedaży,

•obsługę kasy fiskalnej,

•dbanie o prawidłową jakość ekspozycji towarów,

•zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu,

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

•posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

•posiadasz zdolności przewodzenia zespołem,

•jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym,

•posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

•posiadasz wykształcenie minimum średnie,

•dobrze znasz pakiet Office

DOŁĄCZ DO NAS!

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem... wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5.800 osobom.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
6 miesięcy
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.100,00 zł - 3.800,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premia miesięczna, dodatek stażowy
Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie