Zastępca Kierownika Salonu Sizeer, Szczecin (Galaxy)

Marketing Investment Group S.A.

31-871 Kraków, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Grupa MIG to Firma, która z pasją od 30 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Zastępca Kierownika Salonu Sizeer

Jeśli jesteś komunikatywna/y, łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś odpowiedzialna/y i uśmiechnięta/y. Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku zastępcy Kierownika Sklepu. Umiejętnie zarządzasz zespołem pracowników oraz sprzedażą. Jesteś samodzielna/y, zorganizowana/y i dobrze znasz język angielski. Praca z drugim człowiekiem sprawia Ci przyjemność. Cenisz sobie stabilność i chcesz pracować ze znanymi markami, aplikuj do nas. :)

Co możemy Ci zaoferować:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- elastyczny grafik
- pakiet sportowy
- zniżki na produkty we wszystkich naszych salonach (Sizeer, 50 Style, Timberland, Symbiosis, Umbro/Lotto)
- możliwość rozwoju w całej firmie MIG
- solidną dawkę wiedzy w ramach szkoleń wdrożeniowych, produktowych i z zakresu obsługi klienta
- świetną atmosferę i zgrany zespół

Zastępca Kierownika Sklepu wspiera Kierownika Sklepu we wszystkich czynnościach związanych z funkcjonowaniem sklepu, w tym:
• Jest odpowiedzialny za kompleksową organizację pracy sklepu, realizację planów sprzedażowych,
• Odpowiada za budowanie i nadzorowanie pracy zespołu sprzedawców poprzez rekrutacje, szkolenia i system oceniania,
• Zapewnia właściwy poziom obsługi klienta zgodnie z wewnętrznymi standardami.

Brzmi dobrze? Prześlij nam swoje CV!

Prezentacja firmy

Grupa MIG to firma o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od 30 lat ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie