Zastępca Kierownika Osiedla ds. technicznych

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Winogrady

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu

Osiedle Przyjaźni 125B, 61-686 Poznań

zatrudni (od dnia 01.02.2023r.)

osobę na stanowisko

do Administracji Osiedla Kosmonautów

Wymagane:

  • wykształcenie wyższe techniczne – ogólnobudowlane,
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – budowlanej wykonawcze lub projektowe (bez ograniczeń),
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • lokalizację: Poznań – Winogrady,
  • pracę jednozmianową,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zgłoszenia /list motywacyjny, C.V. / należy przesłać do dnia: 15.10.2022r. za pomocą przycisku "aplikuj".

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Winogrady" w Poznaniu <br/>Osiedle... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca