Zastępca Kierownika Działu Przeróbki Mechanicznej

Talent Partners

Śląsk, południowa część Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - stabilnej finansowo, renomowanej firmy z branży górniczej w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU PRZERÓBKI MECHZNICZNEJ

Miejsce pracy: Śląsk / południowa część Śląska

Nr ref. ZKD/147/17

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór oraz koordynowanie pracy działu oraz firm zewnętrznych,
  • współuczestnictwo w opracowywaniu projektów rozwoju, planów produkcyjnych, organizacji pracy oraz analizy kosztów,
  • kontrola prowadzonej dokumentacji,
  • analiza powstałych awarii oraz wprowadzanie środków zapobiegawczych,
  • przeprowadzanie prób technologicznych, ruchowych oraz odbiory,
  • wsparcie Głównego Inżyniera.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe technicznie (Górnictwo i Geologia lub pokrewne),
  • min.2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników, najlepiej w branży górniczej,
  • znajomość przepisów obowiązujących w górnictwie, zasad bezpiecznej pracy oraz zasad dotyczących nadzorowania prac remontowych,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, SAP),
  • rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne,
  • samodzielność i chęć do pracy,
  • ukierunkowanie na osiąganie założonych celów,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej i stale rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielne oraz rozwojowe stanowisko,
  • pakiet szkoleń,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet dodatków i benefitów,
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria