Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjno-handlowa z okolic Skierniewic, poszukuje pracownika na stanowisko:

Zastępca Kierownika ds. Administracji

Główne obowiązki na stanowisku:

  1. Zarządzanie i nadzór nad podległym zespołem
  2. Odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie gospodarki odpadami niebezpiecznymi
  3. Nadzór nad prawidłową realizacją zapisów umownych względem dostawców usług
  4. Nadzór nad prawidłowością realizacji prowadzonych inwestycji
  5. Odpowiedzialność za terminowe przygotowywanie i ekspertyz
  6. Odpowiedzialność za kompletność i prawidłowa archiwizację posiadanej dokumentacji budowlanej i technicznej infrastruktury zakładu
  7. Odpowiedzialność za sprawność techniczna urządzeń infrastruktury zakładu
  8. Kontrola poziomu realizacji przez zleceniobiorców zawartych umów wykonawczych w zakresach serwisowych i remontowych
  9. Odpowiedzialność za zarządzanie stanem porządków w rejonach wewnętrznych i zewnętrznych zakładu
  10. Przestrzeganie obowiązujących procedur ochrony fizycznej obiektu oraz sprawność techniczna systemów zabezpieczenia budynków biurowych i produkcyjnych

Wymagania:

  1. Co najmniej 5-letni staż pracy na analogicznym lub zbliżonym stanowisku związanym z administrowaniem infrastrukturą obiektową
  2. Doskonałe zdolności organizacyjne
  3. Umiejętność pracy pod presją czasu
  4. Doświadczenie w kierowaniu zespołem – warunek konieczny
  5. Umiejętności i wiedza w zakresie zarządzania obiektami oraz infrastrukturą
  6. Znajomość przepisów prawa budowlanego
  7. Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska
  8. Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  9. Silne poczucie odpowiedzialności, obowiązkowość i konsekwencja
  10. Otwartość, chęć uczenia się
  11. Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie – lidera w swojej branży
  • bogaty pakiet socjalny m.in. opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy jedynie się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Pracodawca ukryty.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja biurowa, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inżynieria