Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/11/2018.

Zastępca Kierownika BT - Wrocław

dolnośląskie

Konsalnet Holding S.A

Opis stanowiska pracy

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując... pełen zakres usług bezpieczeństwa - od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo. Tworzymy kompleksowe systemy ochrony dla firm każdej wielkości. Od lat współpracujemy z największymi i najbardziej wymagającymi Klientami. Chronimy obiekty bez względu na ich wielkość, lokalizację czy charakter. Są to zarówno duże obiekty przemysłowe, banki, biura, sieci handlowe i centra logistyczne, instytucje państwowe i jednostki wojskowe, jak i małe i średnie firmy, lokalne punkty handlowe, budowy, magazyny etc.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ochrona