ZASTĘPCA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ

Zielonogórski Ośrodek Kultury

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1193

Obowiązki:

sprawdzenie dokumentów pod względem rachunkowym, wykonywanie księgowań, uzgadnianie sald, rozliczanie zaliczek gotówkowych, nalioczanie odsetek, nadzór nad poprawnością naliczania umów o dzieło i zleceń, rozliczanie kas fiskalnych, raportowanie, rozliczanie i sprawdzanie list płac, rozliczanie z ZUS, sprawdzanie poprawności amortyzacji środków trwałych, ustalanie stawek, rozliczanie podatku VAT, dochoodawgo, generowanie i wysyłenie JPK-VAT, rozliczanie delegacji służbowych, rozliczanie inwentaryzacji, sporządzanie sprawozdań

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne, kierunek/specjalność: księgowość, finanse; 5-letni staż pracy, min. 3 lata w księgowości, znajomość zagadnień z zakresu finansów, rachunkowości, znajomość zasad księgowości, przepisów podatkowych, w tym VAT, obsługa komputera (MS Office, Excel, Word) oraz systemów finansowo-księgowych, programu Płatnik; obsługa urządzeń biurowych; dyspozycyjność, skrupulatność, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość

Miejsce pracy: Festiwalowa 3, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy