Zastępca Głównej Księgowej (m/k)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Prężnie rozwijająca się firma z branży E-Commerce

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest polska rodzinna firma, zajmująca się produkcją i dystrybucją sprzętu sportowego, która ma ambicje skupiać wokół siebie nowe marki i chce wyjść z nimi za granicę.

Opis stanowiska

  • Sporządzenie deklaracji VAT w obowiązującej strukturze JPK, wsparcie w weryfikacji bieżącej
  • ewidencji VAT
  • Kontrola prawidłowości dokumentacji
  • Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego oraz obsługi zewnętrznych audytorów
  • Prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawa o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie wszystkich deklaracji podatkowych (PIT, CIT,VAT);
  • Nadzór i organizowanie pracy działu zespołu księgowego
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • Wsparcie przy sporządzaniu raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne
  • Udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych
  • Bieżąca współpraca z Główną Księgową

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia)
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych
  • Doświadczenie w sporządzaniu Raportów Skonsolidowanych obejmujących spółki zależne oraz Transfer Pricing (TP)
  • Wiedza w zakresie raportowania schematów podatkowych MDR
  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w kwestiach finansowych (min. B1)
  • Odpowiedzialność, sumienność, staranność

Oferujemy

  • Umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy
  • Pracę hybrydową
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Możliwość przystąpienia na ubezpieczenia grupowego
  • Zniżki na nasze produkty
  • Kursy językowe oraz szkolenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page