Zastępca Głównej Księgowej / Głównego Księgowego

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości,
- dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych,
prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych,
- prowadzenie ewidencji środków trwałych,
- sporządzanie deklaracji podatkowych, m.in. CIT, VAT,
monitorowanie oraz stosowanie zmian w przepisach,
- współpraca z Urzędem Skarbowym, GUS-em, bankami i innymi instytucjami

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie budowlanej) lub 5-letnie na stanowisku Samodzielnego Księgowego;

- dobra znajomość obsługi programów z grupy Microsoft Office;

- samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- atrakcyjne warunki zatrudnienia.

CV prosimy wysyłać za pośrednictwem przycisku "aplikuj" lub drogą mailową z dopiskiem Księgowość.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji.W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.

Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse