Zastępca Głównego Księgowego

HAYS

Poznan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznan
NR REF.: 1176347

Dla naszego klienta – firmy z sektora FMCG, z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy Zastępcy Głównego Księgowego.

 Zakres obowiązków:

• Nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca dla spółek z grupy kapitałowej.
• Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych.
• Analiza podatkowa, kalkulacja zaliczki na podatek CIT.
• Przygotowanie plików JPK VAT.
• Księgowanie listy płac.
• Zarządzanie podległym zespołem.
• Udział w projektach wdrożeniowych i optymalizacyjnych.
• Współpraca z audytorami i instytucjami zewnętrznymi, sprawozdawczość do GUS.

 Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym.
• Wcześniejsze, około 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
• Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego.
• Znajomość systemu ERP.
• Biegła znajomość MS Office w szczególności Excel.
• Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, komunikacji i prezentacji wyników.
• Samodzielność w działaniu

 Mile widziane umiejętności:

• Doświadczenie w implementacji systemów ERP.
• Znajomość systemu Comarch CDN XL.
• Znajomość branży sprzedaży detalicznej.
• Uprawnienia doradcy podatkowego.

 Co oferujemy:

 • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
 • Uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych, możliwości rozwoju
 • Atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego i pakietów sportowych.

 Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361 .

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy