Zastępca Głównego Księgowego

HRO Personnel

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, szukamy osoby na stanowisko

Obowiązki:

sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych

sporządzanie/nadzór na przygotowaniem deklaracji PIT, CIT, VAT

zbieranie danych do sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, Audytorzy)

bieżąca analiza kont księgowych zapewniająca ich prawidłowość

rozliczanie kosztów w różnych przekrojach ewidencyjnych

nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

kontrola kosztów przedsiębiorstwa

optymalizowanie pracy działu księgowości, wprowadzanie procedur i zasad zgodnych z polityka grupy kapitałowe.

Wymagania:

wykształcenie wyższe ekonomiczne

doświadczenie w księgowości (pełna księgowość) co najmniej 5 lat, w tym 3 lata w firmie produkcyjnej

doświadczenie w prowadzeniu ksiąg i sporządzaniu sprawozdań spółki produkcyjnej

biegła, praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego, przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości

znajomość aktualnych regulacji prawnych ZUS

znajomość aplikacji księgowo-finansowych.

Oferta:

stałe zatrudnienie na umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie

możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia, dofinansowanie do studiów podyplomowych.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.