Opis stanowiska pracy

Zadania:
-praca w dużej polskiej grupie kapitałowej,
-prowadzenie wybranych zagadnień z zakresu pełnej księgowości ( wybór w zależności od chęci i kompetencji kandydata),
-praca w dziale księgowości składającym się z około 25 osób,
-nadzór nad pracą przydzielonego zespołu,
-udział w tworzeniu i doskonaleniu istniejącej polityki rachunkowości i systemu obiegu dokumentów zgodnych z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
-tworzenie sprawozdań, raportów.

Oferujemy:
-praca w dużej grupie kapitałowej o bardzo silnej pozycji rynkowej,
-długotrwałe i stabilne zatrudnienie,
-możliwość rozwoju,
-praca na ciekawych projektach w związku z dużą dywersyfikacją obszarów działania grupy kapitałowej,
-atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagania:
-wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia: kierunek - rachunkowość, finanse)
-minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego w firmach o obrotach powyżej 50 mln EUR,
-doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
-biegła znajomość przepisów podatkowych oraz z zakresu finansów i rachunkowości,
-umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, również skonsolidowanych,
-znajomość systemu Comarch XL,
-biegła znajomość pakietu MS Office,
-prawo jazdy kat.B,
-gotowość do pracy w południowej części województwa kujawsko-pomorskiego,
-mile widziane posiadanie uprawnień Biegłego Rewidenta lub posiadanie uprawnień Doradcy Podatkowego.

Prezentacja firmy

Flame Employment Polska jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy