Zastępca Dyrektora Zakładu Produkcyjnego - Podłoże do Pieczarek

Ceres |Selected people in food & agri|

Niemcy, Visbek, zagranica

Opis stanowiska pracy

Grupa Pilzland jest największym producentem pieczarek w Niemczech, zatrudniającym 700 pracowników. W 4 zakładach produkowanych jest ponad 400 ton pieczarek tygodniowo. Od 1985 roku firma stawia na profesjonalizm i długofalowe myślenie, oferując swoim klientom grzyby najlepszej jakości i gwarantując najwyższy poziom satysfakcji. Wszystkie procesy, od produkcji podłoża i hodowli po pakowanie i logistykę, są zintegrowane i prowadzone bezpośrednio przez firmę, a od samego początku grupa aktywnie szuka innowacyjnych rozwiązań równoważących procesy produkcyjne i ochronę środowiska.

Dla zakładu firmy produkującego podłoże do uprawy pieczarek zlokalizowanego koło Visbek (50 km na południowy zachód od Bremy i 100 km od granicy z Holandią) szukamy Zastępcy Dyrektora Zakładu.

Rola

Wspomaganie Dyrektora Zakładu w codziennych czynnościach związanych z produkcją podłoża.

Perspektywa średnioterminowa: Objęcie stanowiska Dyrektora Zakładu z pełną odpowiedzialną za zakład produkcyjny.

  • Współpraca z Dyrektorem Zakładu i pomoc w codziennym planowaniu, organizowaniu, kierowaniu i prowadzeniu optymalnych operacji produkcyjnych.
  • Podjęcie się zadań i obowiązków związanych z zarządzaniem personelem i planowaniem pracy, przy wsparciu kierownictwa firmy. W późniejszym etapie przejęcie pełnej odpowiedzialności za zarządzanie zespołem ok. 50 pracowników.
  • Uzyskanie możliwie najwydajniejszej produkcji poprzez usprawnianie procesów przy zachowaniu obecnych standardów w zakresie jakości, ochrony środowiska i bezpieczeństwa.
  • Odpowiedzialność za P&L, wyniki produkcyjne, jakość produktu i terminową wysyłkę do zakładów produkcji pieczarek wewnątrz Grupy Pilzland.
  • Zapewnienie zaopatrzenia surowcowego wysokiej jakości. Planowanie pracy i tras ok. 17 kierowców odpowiedzialnych za dostarczanie materiałów do produkcji podłoża (odchody końskie i kurze).
  • Utrzymywanie dobrych relacji z zakładami produkcji pieczarek wewnątrz Grupy Pilzland.
  • Zastępca Dyrektora Zakładu raportuje i podlega bezpośrednio Dyrektorowi Zakładu.

Profil

Zorientowany na ludzi Kierownik Produkcji z doświadczeniem w produkcji (podłoża) pieczarek.

Wymagania

  • Optymalnie ok. 5 lat doświadczenia zawodowego w podobnych zakładach produkcyjnych.
  • Doświadczenie na kierowniczych stanowiskach jest pożądane, lecz nie niezbędne.
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Pełna płynność jest dodatkowym atutem.
  • Gotowość do przeprowadzki w rejon zakładu produkcyjnego w Visbek (ze względu na możliwe nagłe przypadki również w weekendy).

Kompetencje

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w stosunku do kierownictwa wyższego szczebla, jak i pracowników produkcyjnych.
  • Elastyczność i zorientowanie na ludzi, otwartość i szacunek wobec innych.
  • Naturalna zdolność do przekonywania i budowania zaufania.
  • Przedsiębiorczość, pragmatyczne podejście oraz nastawienie i metody pracy zorientowane na realizację celów.

Miejsce pracy

Niemcy, Visbek (firma zapewnia zakwaterowanie w razie takiej potrzeby)

Oferta

Nasz klient oferuje wszechstronną pracę o wysokim poziomie niezależności i odpowiedzialności dla lidera rynku świeżych grzybów w Niemczech, z perspektywą awansu na Dyrektora Zakładu Produkcyjnego. Grupa Pilzland jest napędzana kreatywnością, innowacyjnością oraz silną motywacją do umocnienia pozycji lidera na niemieckim rynku. Firma zapewnia konkurencyjny pakiet wynagrodzeń oraz miłą atmosferę pracy w dynamicznym i ambitnym zespole, dając możliwości dalszego rozwoju zawodowego w i wraz z firmą.

Aplikacja

Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Zastępcy Dyrektora Zakładu Produkcyjnego wyłącznie firmie CeresRecruitment. Przedstawienie działalności firmy można znaleźć w materiałach video w linkach: https://youtu.be/Awb9-3eJeV0 oraz https://youtu.be/tAfL-u8oBYI. Dalsze informacje dotyczące Pilzland dostępne są również na stronie www.pilzland.de. Możesz wysłać swoją aplikację za pośrednictwem strony internetowej www.ceresrecruitment.pl. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Koen Lecluyse pod numerem +48 696 307 999. Kwestionariusz osobowości może być częścią rekrutacji.

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcuch Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kontrola jakości