Zastępca Dyrektora Finansowego

HRK S.A.

Rzeszów, podkarpackie

HRK S.A.

Poszukujemy zorientowanego na kooperacją z Kadrą Zarządzającą kandydata, który będzie współodpowiedzialny za efektywne zarządzanie Działem Finansowo - Księgowym.

Zastępca Dyrektora FinansowegoMiejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Przygotowywanie budżetu rocznego, prognoz wyniku roku, planów krótko i długoterminowych;
  • Przygotowywanie raportów i analiz;
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych, rekomendacje dalszych działań;
  • Organizacja i nadzór nad ewidencją księgową, podatkową;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • Nadzór nad działaniami  windykacyjnymi oraz współpraca z ubezpieczycielami;
  • Udział w aktywnościach księgowych związanych z zamknięciem miesiąca, kwartału i roku;
  • Nadzór nad poprawnością dokumentów finansowo-księgowych;
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa podatkowego i finansowego;
  • Współodpowiedzialność za pracę zespołu finansowo – księgowego;
  • Ścisła kooperacja z kluczowym kierownictwem w organizacji (stanowisko podlega Dyrektorowi Finansowemu w randze Członka Zarządu).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe;
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz zarządczej;
  • Doświadczenie w sporządzaniu kalkulacji, analiz finansowych w celach zarządczych;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości;
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień podatkowych;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Znajomość programu Excel oraz systemów finansowo-księgowych w stopniu zaawansowanym;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwość nawiązania współpracy na podstawie kontraktu B2B);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz miesięczną premię;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz ambitne zadania;
  • Zdefiniowana możliwość awansu i rozwoju w Dziale Finansowym;
  • Benefity pozapłacowe.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.