zastępca dyrektora ds. administracyjnych

Instytut Genetyki Roślin Polska Akademia Nauk

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu zatrudni od 1 stycznia 2018 r. osobę na stanowisko: zastępca dyrektora ds. administracyjnych.

Do zadań zastępcy dyrektora ds. administracyjnych będzie należało:
1. zapewnienie sprawności organizacyjnej i administracyjnej Instytutu,
2. opracowanie projektów wewnętrznych aktów prawnych,
3. kierowanie sprawami związanymi z zamówieniami publicznymi,
4. nadzór nad inwestycjami i bieżącym zaopatrzeniem,
5. nadzór nad prawidłową gospodarką składnikami majątkowymi Instytutu,
6. dbałość o serwis sprzętu i aparatury oraz łączność telefoniczną i komputerowo-sieciową wewnętrzną i zewnętrzną,
7. dokonywanie kontroli mającej na celu zapobieganie nieprawidłowościom,
8. nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp o ppoż. oraz utrzymaniem porządku w Instytucie.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- możliwości realizacji ambitnych i różnorodnych zadań i rozwoju zawodowego (szkolenia i kursy),
- niezbędne narzędzia pracy,
- świadczenia dodatkowe („wczasy pod gruszą”).

Termin przysyłania CV do 25 października 2017r.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane administracja, ekonomia, zarządzanie),
- minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
- bardzo dobra znajomość Ustawy o Polskiej Akademii Nauk, Ustawy o zasadach finansowania nauki (wraz z rozporządzeniami), Ustawy Kodeks pracy oraz Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
- obsługa programów komputerowych w ramach pakietu MS Office,
- zdolności do kierowania kapitałem ludzkim oraz samodzielnego organizowania pracy podległym pracownikom oraz własnej,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- sumienność, terminowość.

Prezentacja firmy

Instytut Genetyki Roślin PAN jest ważnym centrum naukowym w zakresie bad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca