Zastępca Dyrektora Departamentu Rachunkowości

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów otwartych na nowe wyzwania zawodowe na stanowisku Zastępca Dyrektora Departamentu Rachunkowości. Wybrany kandydat musi posiadać silne umiejętności merytoryczne, komunikacyjne oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Zastępca Dyrektora Departamentu RachunkowościMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Doskonalenie procesów mających na celu poprawę efektywności organizacji w obszarze usług księgowych;
  • Udział w realizacji projektów strategicznych Firmy, w tym we wdrożeniu systemu finansowo-księgowego oraz systemów operacyjnych;
  • Opracowywanie zasad polityki rachunkowości w Spółce i nadzór nad jej przestrzeganiem;
  • Nadzór nad sprawozdawczością finansową Spółki, w tym konsolidacją sprawozdań finansowych oraz sprawozdawczością do GUS;
  • Konsultacje od strony rachunkowej, m.in. w zakresie nowych produktów Spółki oraz opracowania schematów księgowań tych produktów;
  • Współpraca z audytorami, doradcami zewnętrznymi oraz z biznesem;
  • Zarządzanie i motywowanie podległego zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, prawo);
  • Kilkuletnie doświadczenia zawodowego na stanowisku menadżerskim w zakresie finansów i księgowości;
  • Bardzo dobra znajomość międzynarodowych i polskich standardów rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego;
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażania systemów finansowo-księgowych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Proaktywne i pozytywne podejście;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne;
  • Umiejętność efektywnego działania, radzenia sobie z niestandardowymi sytuacjami i podejmowania decyzji;
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość uczestniczenie w ciekawych projektach;
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;
  • Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych przez udział w szkoleniach;
  • Benefity pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.