Zarządca Nieruchomości

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Zarządca NieruchomościMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • wsparcie dla aktualnych i nowych najemców na terenie nieruchomości
  • negocjacje oraz przygotowywanie ofert
  • bieżące i okresowe raportowanie
  • kontrolowanie i optymalizacja kosztów
  • przygototywanie oraz realiza załozeń budżetowych
  • nadzór nad firmami podwykonawczymi
  • współpraca z najemcami
  • zarządzanie obiektem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie związanej z nieruchomościami w obszarze zwiazanym z najmem oraz negocjacjami
  • znajomośc języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • umiejetność pracy pod wpływem stresu
  • miła aparycja

Oferujemy:

  • pracę w znanej na rynku firmie z bardzo pbogatym portfelem nieruchomości na terenie całego kraju
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie oraz dużą samodzielność w działaniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.