Zakupowiec - rekrutacja online

HRK S.A.

Cigacice, lubuskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzyanrodwej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukuje osoby na stanowisko:

ZakupowiecMiejsce pracy: Cigacice

Zadania:

  • nadzorowanie współpracy z dostawcami
  • utrzymanie optymalnego stanu zapasów surowców, monitorowanie stanu zapasów (deficyty materiałów)
  • zakupy surowców i materiałów z uwzględnieniem normatyw materiałowych oraz planów produkcyjnych
  • przygotowanie danych niezbędnych do sporządzania budżetu na zakup surowców i materiałów
  • dokonywanie wyboru surowców i materiałów zgodnie z polityką firmy
  • przygotowywanie bieżących analiz stanów zasobów w celu dostosowania wielkości zamówienia
  • kompletowanie dokumentów dotyczących zakupów surowców i materiałów oraz zamówień, rozliczanie faktur za zakupy
  • monitorowanie budżetu zgodnie z umowami przewozowymi,
  • nadzór nad terminowością i użytecznością do procesu produkcyjnego,
  • przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, związane z obszarem logistyki - mile widziane
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • stabilna ścieżka kariery
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel),
  • znajomość systemów ERP (preferowany SAP)
  • umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilna praca w miłym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji międzynarodowej
  • doskonalenie umiejętności językowych poprzez uczestnictwo w zajęciach językowych
  • możliwości rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • benefity – atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do opieki medycznej
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • spotkania świąteczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.