Z-ca Kierownika Zakładu ds. Produkcji

Ceramika Tubądzin II Sp z o.o.

Ozorków, łódzkie

Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych
Do współpracy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ozorków

Obowiązki:

  • Zapewnienie terminowej realizacji produkcji,
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania surowców, materiałów i mocy produkcyjnych w celu minimalizowania kosztów,
  • Kontrola ilość i jakość produkcji, analizowanie przyczyn wad i usuwanie ich,
  • Sporządzanie remanentów miesięczny i zabezpieczanie środków do wykonywania zadań produkcyjnych w zakresie utrzymania ciągłości produkcji zakładu,
  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników oraz sprawowanie bieżącej kontroli nad realizacją powierzonych im zadań,
  • Odpowiedzialność za realizowanie założeń wyznaczonych przez plan produkcji i przełożonych,
  • Aktywne wsparcie kierowników zmianowych w realizacji nowych projektów usprawniających pracę przedsiębiorstwa w obszarze produkcyjnym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Zarzadzanie produkcją, Inżynieria Produkcji, Technologia Chemiczna),
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze produkcyjnym na stanowisku kierowniczym,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość systemu IFS będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

• Stabilną pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Możliwość uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach,

• Niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań,

• Poszerzanie swojego doświadczenia zawodowego w ramach Grupy Tubądzin,

• Dofinansowanie do karty MultiSport,

• Dostęp do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,

• Dodatki okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci,

• Zniżki pracownicze na produkty firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.