ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wytapiacz żelazostopów

Miejsce pracy: Łaziska Górne

Numer ref. WŻE/010/MKO

Zadania:

  • Wykonywanie prac pomocniczych przy spuście metalu
  • Rozdrabnianie, czyszczenie i załadunek żelazostopów do kontenerów
  • Pomoc w zakresie przygotowania kadzi i wlewnic
  • Wykonywanie prac pomocniczych przy namiarowaniu i dostarczaniu wsadu do pieca

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w jedynej w Polsce firmie produkującej żelazostopy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio pod firmą, docelowo na czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju zawodowego na tym stanowisku
  • Bony żywieniowe, bezpłatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Możliwość pracy w systemie pracy zmianowej (3 zmiany)
  • Umiejętność pracy w zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials