Wykwalifikowani pracownicy stoczni

Gliwice, śląskie

Derksen Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta - stoczni w Policach (woj. Zachodniopomorskie) - poszukuje wykwalifikowanych pracowników stoczni:

1) Spawacz 136
2) Kowal
3) Monter kadłubów - sekcyjny i pochylniowy

Oferujemy:
- stawkę od 24 złotych netto/godzina;
- umowę o pracę;
- zatrudnienie bezpośrednio przez stocznię.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie min. 3 lata;
- zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność.

Derksen Polska Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy,... specjalizująca się głównie w branży przemysłowej, budowlanej i technicznej. Rynki, na których głównie działamy to Polska, Belgia, Holandia.

Posiadamy Certyfikaty:
- Nr 4042( Prowadzenie agencji zatrudnienia)

Na terenie Polski firma posiada siedzibę w Gliwicach.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy