Wykrawacz w Belgii: od 14,50 euro/h brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Bruksela, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Bruksela, Belgia
Posiadasz doświadczenie jako Wykrawacz lub Rzeźnik?

Dołącz do nas! Wystarczy, że pracowałeś już na analogicznym stanowisku, znasz język angielski, francuski, niemiecki lub niderlandzki (mile widziane), posiadasz polski meldunek i obywatelstwo!

Nie masz możliwości wyjazdu swoim samochodem? Nie przejmuj się! Jeśli posiadasz prawo jazdy kat. B, użyczymy Ci samochód służbowy! Pomożemy również zorganizować dla Ciebie zakwaterowanie!

W zamian otrzymasz:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie rozpoczynające się od 14,50 euro/h brutto
  • pełny etat
  • możliwość realizowania nadgodzin
  • 150 euro netto za polecenie kandydata - po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni
  • 100 euro/mies. brutto za podwożenie pracownika
  • 13. pensję (premię roczną)
  • opiekę koordynatora i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Obowiązki:
  • wykrawanie mięsa wieprzowego
  • obsługa maszyn do obróbki mięsa
  • sprzątanie stanowiska pracy
  • pomoc innym pracownikom

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy