Wykończenia, praca Niemcy, praca na hali, zakład prodykcyjny

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy: 91486 Uehlfeld (w dół 40 km do Furth)., zagranica

Opis stanowiska pracy

Jedna z największych firm produkcyjnych w Polsce, która zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych w Kielcach, zatrudni do oddziału w Niemczech pracowników.

Wykończenia, praca na hali. Niemcy

Prosimy o przeczytanie ogłoszenia do końca.

Miejsce pracy: 91486 Uehlfeld (w dół 40 km do Furth).

Umowę możemy podpisać zdalnie, chętnych zapraszamy na spotkanie do siedziby firmy w Kielcach.

Inwestycja: zakład produkcji (prace przy prefabrykowanych betonowych modułów mieszkalnych) – praca na hali.

Stawka: od 14 euro brutto/h na start, potem, w dalszej perspektywie do 16,50 euro. Ustalenia z kierownikiem.

Potrzebujemy pracowników do:

·         tapetowania,

·         montażu okien i drzwi,

·         układania okładzin podłogowych,

·         obsługi suwnicy (uprawnia mile widziane),

·         suchej zabudowy,

·         szpachlowania/kosmetyce betonu/szlifowania szpachli,

·         hydroizolacji.

Wymagania

Pracując z nami, otrzymujesz:

·         polską umowę o pracę, długoletnia współpraca,

·         pracę dwuzmianową: od 6.00 do 14.30 oraz od 14.30 do 23.30,

·         Kindergeld,

·         zjazdy do Polski co 5 - 7 tygodni na tydzień (można ustalić z kierownikiem),

·         są zaliczki,

·         narzędzia, którymi zdziałasz cuda,

·         odzież roboczą i buty,

·         darmowe zakwaterowanie.

Wymagania:

doświadczenie w zakładzie prefabrykacji (koniecznie), samodzielność, odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna