Wydawca narzędzi - 2 zmiany

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta firmy z branży energetycznej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • wydawanie narzędzi z wewnętrznej narzędziowni dla pracowników hali,
  • ewidencjonowanie wydanych narzędzi w systemie.

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość różnych typów narzędzi,
  • umiejętność obsługi komputera.

OFERUJEMY:

  • prace w systemie 2-zmianowym,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie).

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji