WYCHOWAWCA W PROGRAMIE UMACNIANIA RODZINY KOSZALIN

STOWARZYSZENIE "SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE"

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0042

Obowiązki:

Praca z rodzinami z terenu miasta Koszalin w celu zapewnienia profesjonalnego wielodyscyplinarnego wsparcia.
Współpraca z organizacjami i instytucjami działającym w środowisku lokalnym na rzecz dzieci i ich rodzin, a także specjalistami wspierającymi rodziny w kryzysie.
Wspieranie rodziców w budowaniu umiejętności wychowawczych poprzez pracę w środowisku domowym.
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci i młodzieży w Programie Umacniania Rodziny w Koszalinie, w tym zapewnianie pomocy w nauce szkolnej i organizacji czasu wolnego w placówce wsparcia dziennego.
Dokumentowanie pracy z rodzinami i podopiecznymi.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunku: praca socjalna, pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, nauki o rodzinie lub na innym kierunku w zakresie resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki opiekuńczo wychowawczej, zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, min. roczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży, gotowość do pracy z rodzinami w ich miejscu zamieszkania na terenie miasta Koszalin, prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu, zaświadczenie o niekaralności (zgodnie z art. 26 Ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej)

Miejsce pracy: 75-502 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: aplikowanie poprzez stronę www.wioskisos.org/praca, dodatkowe informacje: praca w godz. 9:00 -17:00, pracodawca zapewnia: przygotowanie do pracy z rodziną w oparciu o metodę zarządzania przypadkiem, szkolenia i superwizje zespołowe i/lub indywidualne, pakiet socjalny w ramach ZFSŚ, możliwość nauki / doskonalenia języka angielskiego/niemieckiego poprzez platformę e-learningową, dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, dzień wolny z okazji urodzin

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy