Wsparcie rekrutacji

OTTO Work Force

Gliwce, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwce

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. (nr rej 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: ID/04/2019/WR

Opis stanowiska:

• publikacja ogłoszeń o pracę, aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów do pracy
• dokonywanie selekcji kandydatów na podstawie zebranej bazy CV
• kontakt telefoniczny z kandydatami do pracy
• prace pomocnicze w biurze, wsparcie w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej
• wsparcie zespołu w innych bieżących zadaniach administracyjnych

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie
• bardzo dobra organizacja własnej pracy
• komunikatywność, łatwość nawiązywania dobrych relacji z ludźmi
• obsługa pakietu MS Office
• mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno prawną na pół etatu
• rozwój zawodowy w dynamicznym zespole
• ciekawą dynamiczną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zdobycie cennej wiedzy oraz doświadczeń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.