Wsparcie działu rekrutacji międzynarodowej - Rzeszów

OTTO Work Force

Rzeszów, podkarpackie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Rzeszów

OTTO Work Force jest wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.

Twoja Szansa w OTTO Work Force!

Do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy osoby energicznej, charyzmatycznej oraz lubiącej kontakt z innymi.

Wsparcie działu rekrutacji międzynarodowej

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w procesie rekrutacji pracowników tymczasowych
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami
  • Weryfikacja umiejętności językowych kandydatów
  • Rejestracja kandydatów w systemie rekrutacyjnym oraz administracyjnym
  • Kontakt z biurami rekrutacyjnymi na terenie Polski

Nasze wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta/ Call Center
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra współpraca i pozytywne nastawienie oraz otwartość na drugiego człowieka
  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem oraz powierzonymi zadaniami
  • Samodzielność i zaangażowanie w prowadzone projekty
  • Pozytywna energia i inicjatywa własna

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Możliwość długoterminowej współpracy lub przez okres wakacyjny (do wyboru)
  • Zdobycie doświadczenia w branży HR w międzynarodowej Agencji Pracy
  • Elastyczne godziny pracy: (2 zmiany w tygodniu: I zmiana w godz. 8-16 lub 9-17, II zmiana: 12-20 zdalnie + soboty 8-16 lub 9-17 zdalnie)
  • Bonusy za udział w programie referencyjnym wewnątrz spółki

Nie czekaj! Dołącz do nas i pomóż innym w znalezieniu wymarzonej pracy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.