Wsparcie Administracji w dziale HR

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wykroty, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wykroty

Zakres obowiązków:
• Wsparcie w administracyjnych czynnościach związanych z administracją personalną
• Zakładanie akt osobowych
• Raportowanie wskaźników personalnych i inne prace administracyjne w dziale HR

Wymagania:
• Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (Excel) oraz urządzeń biurowych
• Dokładności i skrupulatności
• Analityczne myślenie
• Podstawowa znajomość prawa pracy
• Doświadczenie na stanowisku administracyjnym
• Chęć zdobycia wiedzy z zakresu HR

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
• Praca w systemie jednozmianowym
• Możliwość rozwoju

Numer referencyjny: WHA/08/19/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.