Wnieś świeżość do naszego zespołu marketingowego! :)

SPOT Justyna Malczak

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma marketingowa, którą tworzą młodzi, zawsze uśmiechnięci ludzie, poszukuje do swojego zespołu kilku osób, które swoją kreatywnością i przebojowością wniosą świeżość oraz nowe pomysły do naszej firmy !

Wiemy, że ludzie są fundamentem każdej firmy, dlatego codziennie staramy się zapewnić naszym współpracownikom, wszystko to, co pozwoli im rozwijać skrzydła!

Jakie będą Twoje zadania?

· Wdrażanie działań marketingowych i ich realizacja
· Raportowanie wyników pracy - uzupełnianie dokumentacji firmowej
· Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy oraz Klienta, dla którego prowadzona jest kampania

Idealny Kandydat:

Osoba uśmiechnięta, z dużymi pokładami energii, lubiąca ludzi– energiczna.
Osoba, która lubi wzywania i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji.

Wymagania

Wymagania:

· Możliwość podjęcia współpracy „od zaraz” – dostępność min. 4 dni w tygodniu
· Wykształcenie min. średnie
· Komunikatywność

Oferujemy:

· Współpracę z młodym zespołem – świetna atmosfera, to coś, co nas wyróżnia!
· Atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do wyników pracy
· Liczne bonusy
· Pakiet szkoleń wdrażających

Brak doświadczenia nie jest dla nas problemem – liczy się osobowość, zaangażowanie i chęć do pracy!

Nie zmarnuj takiej szansy - APLIKUJ !

CV prosimy wysłać za pomocą formularza – być może skontaktujemy się z Tobą!

Prezentacja firmy

SPOT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media