Wholesales Account Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy spożywczej szukamy kandydata na stanowisko:

Wholesales Account ManagerMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Budowa dostępności produktów zgodnie z standardem firmy,
  • Pozyskiwanie do współpracy kolejnych sieci lokalnych na podległym terenie,
  • Realizacja wyznaczonych planów zakupowych i odsprzedażowych na powierzonej grupie klientów hurtowych, sieci lokalnych,
  • Podejmowanie działań trade marketingowych związanych z realizacją planu odsprzedażowego,
  • Wdrażanie i realizacja promocji handlowych w sieciach lokalnych i u dystrybutorów,
  • Rozliczanie promocji handlowych u klientów,
  • Monitorowanie i kontrola poziomów stoków magazynowych,
  • Współpraca z siłami sprzedaży dystrybutorów,

Wymagania:

  • Min 2 letnie doświadczenie w branży FMCG w bezpośredniej współpracy z sieciami lokalnymi i hurtowniami,
  • Doświadczenie w samodzielnym negocjowaniu umów poparte sukcesami,
  • Umiejętność inicjacji nowych rozmów handlowych, łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenia i programy rozwojowe,
  • Premia uzależniona od wyników,
  • Samochód, laptop i telefon służbowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.