Weryfikacja faktur oraz realizacja zgłoszeń Klientów

Work Service S.A.

Łódź, łódzkie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Młodszy Konsultant ds. obsługi Klienta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Doradztwo i sprzedaż w zakresie produktów i usług oferowanych przez Spółkę
• Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
• Kompleksowa obsługa Klientów poprzez udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące faktur i rozliczeń oraz usług aktywnych na koncie Klienta
• Wprowadzanie do systemów danych, zamówień i zleceń od Klientów
• Obsługa i rozpatrywanie zgłoszeń
• Dbanie o pozytywne relacje z Klientami i dobry wizerunek firmy

CZEGO OCZEKUJEMY?
• Otwartości i szacunku w kontaktach z ludźmi
• Pozytywnego nastawienia do pracy, chęci rozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności
• Skrupulatności, elastyczności, komunikatywności
• Zaangażowania w realizację celów/Zorientowania na cel i rezultat
• Umiejętności adaptacji do zmian i pracy pod presją czasu
• Gotowości do pracy zmianowej, także w weekendy i święta
• Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet)

CO OFERUJEMY?
• Kompleksowe szkolenie wstępne
• Zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej z możliwością kontynuacji zatrudnienia w strukturach Polkomtel Sp. z o.o.
• Pracę w pełnym wymiarze godzin
• Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży
• Wynagrodzenie podstawowe, miesięczna premia uzależniona od jakości pracy, prowizje za sprzedaż
• Udział w szkoleniach, możliwość poszerzania swoich kompetencji
• Ciągłe wsparcie i opiekę merytoryczną w trakcie pracy
• Obecność Koordynatora Work Service S.A. w miejscu świadczenia pracy
• Konkursy sprzedażowe
• Pracę w przyjaznym środowisku i miłej atmosferze
• Tani smaczny catering odwiedzający lokalizację od poniedziałku do piątku
• Premię za polecenie nowego pracownika
• Przyjazne warunki pracy
• Możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych
• Możliwość skorzystania z opieki medycznej w atrakcyjnych pakietach
• Możliwość dołączenia do użytkowników kart MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.