Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) poszukuje pracownika na stanowisku: Wędliniarz

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

- praca w zakładzie przetwórstwa wędlin
- umieszczanie zamrożonych kostek mięsa w krajalnicy
- zawieszanie kiełbas
- nadziewanie kiełbas (najlepsi pójdą na to stanowisko)
- umieszczanie kiełbas na wózkach
- obsługa wózka widłowego

Oferujemy:

- zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym
- stawka 10.15 euro/brutto/h
- francuską umowę o pracę
- ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Wyślij cv!

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- mile widziany pracownik dysponujący własnym samochodem na wyjazd

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną agencją pracy... działającą na rynku niemieckim od 2011 roku.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 7799
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji