Opis stanowiska pracy

Poszukujemy front-end web developera który jest zmotywowany i łączy ze sobą sztukę tworzenia przyjaznego i użytecznego interface’u aplikacji wraz z programowaniem. Odpowiedzialnością fron-end web developera jest przełożenie wyobrażenia analityków i grafików na faktyczny kod aplikacji.

Wymagania

• Dobra znajomość technologii HTML (HTML5) oraz CSS (2 / 3),

• Znajomość obiektowego i strukturalnego programowania JavaScript z  wykorzystaniem bibliotek (jQuery),

• Znajomość zagadnień AJAX, JSON, CORS,

• Umiejętność tworzenia aplikacji dla różnych systemów i przeglądarek,

• Zagadnienia dotyczące przygotowywania stylów dla różnych urządzeń (RWD),

• Umiejętność pracy z plikami PSD oraz znajomość zasad optymalizacji grafiki na potrzeby WWW.

Mile widziane

• znajomość systemów kontroli wersji, tj. Git, SVN,

• znajomość biblioteki SASS,

• znajomość biblioteki Bootstrap,

• znajomość biblitoek: React.js, Node.js, Angular.js,

• znajomość innych nowoczesnych bibliotek (np. WebPack),

• Znajomość obsługi programów graficznych (szczególnie obsługa formatu PSD),

• Znajomość zasad SEO.

Odpowiedzialność

• Development nowych funkcjonalności dla użytkowników końcowych,

• Budowanie generycznego kodu oraz bibliotek do wielokrotnego wykorzystywania,

• Zapewnienie technicznej wykonalności projektów graficznych,

• Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej wydajności i szybkości działania,

• Zapewnienie walidacji wszystkich danych pozyskiwanych od użytkownika końcowego i przekazywanych do backendu,

• Szeroko zakrojona współpraca w zespole programistów oraz analityków.

Prezentacja firmy

Intercon Systems jest dostawcą produktów i usług IT wspierających... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP