Swift Software Development Sp. z o.o.

Webdesigner - UX/UI Designer

Miejsce pracy: Katowice

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w naszej firmie na stanowisku WEBDESIGNER - UX/UI DESIGNER. Praca polega przede wszystkim na projektowaniu użytecznych interfejsów aplikacji webowych oraz nowoczesnych stron internetowych. Dlatego warunkiem koniecznym jaki spełniać powinni kandydaci jest posiadanie praktycznego doświadczenia w tym obszarze i chęć rozwoju w tym właśnie kierunku.

Szukamy ludzi nieprzeciętnych, kreatywnych, zaangażowanych w to co robią, samodzielnych, zafascynowanych szerokimi możliwościami Internetu, chcących się rozwijać i pracować przy ciekawych projektach.

Proponujemy pracę na etacie w naszym biurze w centrum Katowic, elastyczne godziny i możliwość pracy zdalnej, atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy, dużą samodzielność i realny wpływ na tworzone projekty oraz współpracę ze zgranym i doświadczonym zespołem ludzi oddanych swojej pracy.

>_Zakres obowiązków:

  • analizowanie i projektowanie użytecznych interfejsów aplikacji webowych dla branży medycznej (EDM, CRM, DSS) i biznesu (BI/CRM/B2B/ERP) oraz współtworzenie dokumentacji projektowej
  • projektowanie nowoczesnych stron internetowych
  • śledzenie światowych trendów w zakresie UX/UI, poszukiwanie dobrych wzorców i analiza konkurencji
  • współpraca z zespołem deweloperskim na każdym etapie realizacji projektu

>_Wymagamy:

  • praktycznej wiedzy dotyczącej projektowania użytecznych interfejsów użytkownika
  • bardzo dobrej znajomości photoshop’a
  • oraz: dokładności, skrupulatności, zmysłu estetycznego, kreatywności, zaangażowania, samodzielności, umiejętności pracy w zespole i komunikatywności

>_Mile widziane:

  • umiejętność cięcia grafiki pod kątem wdrożenia w technologii HTML i CSS
  • znajomość technologii odpowiadających za implementację projektowanych interfejsów (HTML5, CSS, javascript, jQuery, bootstrap)

>_Oferujemy:

  • Umowę o pracę, elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki (bezpłatny lunch i zaopatrzony kącik kuchenny, darmowy parking lub dopłata do komunikacji, imprezy firmowe, etc.)
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • Ciekawe, duże i różnorodne projekty sprzyjające szybkiemu rozwojowi
  • Realny wpływ na wykonywaną pracę i możliwości awansu
  • Dobrą atmosferę i ciekawych ludzi

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio obejmującym (koniecznie!) projekty stron internetowych oraz min. jeden projekt interfejsu użytkownika.