Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/01/2019.

Web Developer

Wrocław, dolnośląskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży wytwarzającej oprogramowaie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Jeśli chcesz być częścią zespołu , który pracuje nad przyszłościową aplikacją internetową służącą do nawigacji. Tworzyć rozwiązania, które pozwalają jeździć bezpiecznie i unikać korków? To stanowisko będzie dla Ciebie okazją do dalszego rozwoju!

Poszukujemy osoby, która przyczyni się do rozwoju produktu, który zapewnia znakomite rozwiązania w nawigacji, lokalizacji oraz mapowaniu.

Zakres obowiązków:

  • rozwój aplikacji internetowej
  • aktywne wsparcie w takich zakresach jak jakość kodu, architektura, wizja produktu oraz UX
  • testowanie i automatyzacja

Wymagania

Wymagania:

  • brdzo dobrej znajomości JavaScript
  • doskonałej umiejętności programowania przy użyciu JavaScript, CSS3 oraz HTML5
  • doświadczenie w pracy z Vue.js oraz Node.js
  • doświadczenie w optymalizacji działania strony internetowej
  • biegła znajomość Gerrit, Jenkins, AWS, Docker, Git
  • chęci przekazywania i niesienia pomocy innym członkom zespołu w celu polepszania ich umiejętności
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do pisania testów (Karma, Nightwatch)

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management solutions... that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Czas trwania umowy:
około 6 miesięcy
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy