Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży wytwarzającej oprogramowaie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

                                              Web Developer

Jeśli chcesz być częścią zespołu , który pracuje nad przyszłościową aplikacją internetową służącą do nawigacji. Tworzyć rozwiązania, które pozwalają jeździć bezpiecznie i unikać korków? To stanowisko będzie dla Ciebie okazją do dalszego rozwoju!

Poszukujemy osoby, która przyczyni się do rozwoju produktu, który zapewnia znakomite rozwiązania w nawigacji, lokalizacji oraz mapowaniu.

Zakres obowiązków:

  • rozwój aplikacji internetowej
  • aktywne wsparcie w takich zakresach jak jakość kodu, architektura, wizja produktu oraz UX
  • testowanie i automatyzacja

Wymagania

Wymagania:

  • brdzo dobrej znajomości JavaScript
  • doskonałej umiejętności programowania przy użyciu JavaScript, CSS3 oraz HTML5
  • doświadczenie w pracy z Vue.js oraz Node.js
  • doświadczenie w optymalizacji działania strony internetowej
  • biegła znajomość Gerrit, Jenkins, AWS, Docker, Git
  • chęci przekazywania i niesienia pomocy innym członkom zespołu w celu polepszania ich umiejętności
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do pisania testów (Karma, Nightwatch)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
około 6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy