Web Developer

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowanie dla światowego eksperta w dziedzinie podróży z branży travel, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Web Developer (Full Stack)

Poszukujemy osoby doświadczonej, która będzie pełniła funkcję zarówno doświadczonego Programisty, jak i Web Designera. Na tym stanowisku programista bierze udział w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (Informatyka lub kierunki pokrewne)

Minimum 2 letnie komercyjne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji webowych

Minimum 2 letnie komercyjne doświadczenie związane z technologiami: React/Angular, TypeScript/JavaScritp, HTML5, CSS3

Umiejętność projektowania aplikacji – UI oraz UX

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Doświadczenie w kontakcie biznesowym z klientem

Doskonałe zdolności komunikacyjne

Mile widziane:

Znajomość NodeJS

Znajomość Git, Continuous Integration i AWS.

Klient oferuje:

- Rozwój w postaci udziału w różnych projektach

– Zatrudnienie w formie umowy B2B

– Wewnętrzne szkolenia

– Lekcje angielskiego

– Wewnętrzna siłownia oraz Chillout room

– Przyjemna lokalizacja firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media