Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kreatywnego i doświadczonego webdesignera mogącego pochwalić się ciekawym i bogatym portfolio prac. Oferujemy pracę w biurze w centrum Katowic, choć jesteśmy otwarci również na pracę zdalną. Interesują nas osoby otwarte, zaangażowane,
pełne pozytywnej energii i pomysłów. Poza pracą przy interesujących i różnorodnych projektach oferujemy miłą atmosferę, możliwość rozwoju w pracy z zespołem specjalistów z dziedziny e-marketingu oraz zarobki adekwatne do umiejętności.

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (również w charakterze freelancera),
- portfolio zrealizowanych projektów,
- znajomość zagadnień z zakresu UX/UI,
- kreatywność, komunikatywność i zaangażowanie,
- umiejętność obsługi programu Adobe Photoshop,
- otwartość, chęć rozwoju oraz umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność i stabilność emocjonalna.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z grafiką wektorową,
- znajomość narzędzi i oprogramowania: Sketch, Balsamiq, InVision.

Co oferujemy:
- pracę w siedzibie firmy w centrum Katowic,
- możliwość pracy ze specjalistami w dziedzinie e-marketingu, projektowania graficznego oraz copywritingu,
- rozwój osobisty i pracę przy interesujących projektach,
- opiekę mentorską i możliwość rozwoju pod okiem specjalisty w dziedzinie webdevelopingu.

Prezentacja firmy

Spółka BV Holding powstała z połączenia prężnie funkcjonujących na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy