IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Wdrożeniowiec

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • Realizowanie projektów wdrożeniowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej produktu
  • Tworzenie kalkulacji w estymatorze w systemie ERP (IFS)
  • Projektowanie urządzeń wykorzystywanych w przestrzeniach biurowych, z uwzględnieniem wymagań logistycznych oraz montażu w miejscu docelowym
  • Tworzenie instrukcji montażowych oraz innych materiałów wsparcia technicznego do nowych produktów
  • Poszukiwanie rozwiązań w celu maksymalnej unifikacji i typizacji materiałów, okuć oraz procesów technologicznych
  • Poszukiwanie nowych materiałów i dostawców
  • Monitorowanie oferty konkurencji, innowacji produktowych, itp.
  • Szkolenie wewnętrzne dla handlowców, montażystów i wspieranie ich w zakresie wdrażanych produktów

Firma oferuje:

  • Ciekawe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Uczestniczenie w ciekawych projektach dla lidera branży
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość programów do projektowania: SolidEdge, SolidWork, Autodesk Inventor, AutoCAD
  • Umiejętność zarządzania cyklem życia produktu - wprowadzanie korekt w dokumentacji, zmian wynikających z ulepszenia produktu, analizy reklamacji, uczestniczenie w tworzeniu nowych produktów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży meblowej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analityczne, systematyczność, skrupulatność
  • Prawo jazdy kat. B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.