Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Jasło, Rzeszów, Dębica, Krosno, Czechowice-Dziedzice, Warszawa, Gdańsk

Opis stanowiska pracy i zakres obowiązków:

Wykonywanie analizy przedwdrożeniowej i projektu wdrożenia, wdrażanie systemów ERP i ich obsługa powdrożeniowa.

Zadania:

  1. Udział w projektach wdrożeniowych systemu ERP ,
  2. Prowadzenie analizy biznesowej i funkcjonalnej,
  3. Opracowywanie specyfikacji technicznej,
  4. Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej, powdrożeniowej i stanowiskowej,
  5. Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu,
  6. Parametryzacja/konfiguracja i przygotowanie systemu na podstawie wymagań klienta,
  7. Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych wdrażanych systemów,
  8. Modyfikacja i tworzenie nowych raportów w środowisku ERP
  9. Współpraca z działem programistów nad zmianami/rozszerzeniami funkcjonalnymi systemów,
  10. Wsparcie użytkowników systemu w trakcie jego wdrażania jak i bieżącej pracy,

Wymagania:

  1. Dobra znajomość systemu ERP
  2. Dwuletnie doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych systemów ERP
  3. Umiejętność tworzenia raportów w środowisku Crystal Report
  4. Praktyczna znajomość i doświadczenie w realizacji procesów wdrożeniowych w roli konsultanta,
  5. Umiejętności analityczne oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  6. Umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej,
  7. Dobra znajomość procesów biznesowych i logistycznych (wszystkich lub wybranych):
    • Obszar księgowości (plan kont/księgowania, podatki/deklaracje, rozrachunki, środki trwałe, obrót pieniężny),
    • Zagadnienia obrotu magazynowego w firmie,
    • Znajomość obsługi procesów handlowych,
    • Procesy planowania, realizacji i rozliczenia produkcji (usług),
    • Znajomość problematyki Kadrowo-Płacowej i jej obsługa w systemach ERP
  8. Ogólna znajomość administracji serwerem MS SQL SERWER i znajomość języka MS SQL/SAP HANA
  9. Umiejętność posługiwania się pakietem MS OFFICE,
  10. Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym,
  11. Gotowość do ciągłej nauki i rozwoju,
  12. Komunikatywność,
  13. Umiejętność prowadzenia prezentacji,
  14. Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  15. Umiejętność pracy w zespole
  16. Prawo jazdy,
  17. Gotowość do pracy w terenie u klienta

Dodatkowymi atutami kandydata będzie:

  1. Znajomość systemu SAP Business One
  2. Znajomość języka angielskiego
  3. Znajomość innych produktów informatycznych, zwłaszcza Microsoft

Firma oferuje:

  1. Umowę o pracę
  2. Narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy do pracy w terenie)
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie
  4. Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. działa na rynku od 200... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management