Warehouse Manager

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, to międzynarodowa firma produkcyjna, która jako lider w swoim segmencie dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty. Firma konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Informacje o kliencie

W związku z potrzebą optymalizacji struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Magazynu, który odpowiedzialny będzie za zarządzanie i optymalizacje magazynu.

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesów logistycznych w magazynie (obszar przyjęcia, składowania, wydania, przepakowania)
  • Proaktywne działanie przy wdrażaniu projektów optymalizacyjnych celem usprawnienia gospodarki magazynowej
  • Efektywne zarządzanie zespołem, organizacja szkoleń, tworzenie grafików pracy, harmonogramów urlopów
  • Zapewnianie zgodności poziomu zapasów materiałowych, współtworzenie planów realizacji celów redukcji zapasów, mierzenie i raportowanie poziomu zapasów
  • Planowanie i budżetowanie projektów inwestycyjnych dla obszaru magazynu w horyzoncie krótko i długoterminowym
  • Kontrola kluczowych wskaźników KPI

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe logistyczne
  • Minimum 5 lata doświadczenia w zarządzaniu procesami magazynowymi
  • Minimum 5 lata doświadczenia na kierowniczym stanowisku w obszarze logistyki
  • Umiejętność i doświadczenie w tworzeniu dynamicznego zespołu ukierunkowanego na realizację celów
  • Wiedza i umiejętność tworzenia, wdrażania i optymalizacji procesów logistycznych
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna
  • Dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, paczki dla dzieci

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji