Wakacyjna Paca na Magazynie Holandia

OTTO Work Force

EDE, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: EDE

Nie masz planów na wakacje? Skończyłeś szkołę i nie wiesz co dalej? Jesteście grupą przyjaciół i chcecie zarabiać w euro?
Mamy dla was super ofertę pracy na terenie Holandii
Oferujemy prace na magazynie przy pakowaniu podręczników.
Pomagamy w organizacji dojazdu i zakwaterowania. Aby wyjechać, nie potrzebujesz własnych środków. Za mieszkanie i transport możesz zapłacić z pierwszego wynagrodzenia.

Skorzystaj z naszego 15 letniego doświadczenia na rynku pracy.

Dowiedz się jakie masz możliwości.

Informacje o wakacie:
- umowa o pracę tymczasową,
- opieka polskiego personelu,
- zorganizowane zakwaterowanie i dojazdy do pracy,
- ubezpieczenie

Obowiązki:
- praca przy pakowaniu i przepakowaniu książek
- segregacja podręczników
- drobne naprawy okładek

Wymagania:
- wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
- dokładność i precyzja w przypadku pakowania produktów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.