Waalwijk-pracownik magazynowy(sprzet elektroniczny)BONUSY! - Praca w Holandii

SBA Flex Recruitment

Waalwijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wprowadzenie
Dla naszego klienta szukamy osób potrafiących pracować samodzielnie, jak również w zepole oraz ceniących w pracy dokładność i precyzję. Oferujemy atrakcyjne stawki i dodatki zmianowe.

SBA Flex
SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

NASZE BONUSY:

Za przepracowanie:

160h- EUR 50 netto

320h- EUR 50 netto

480h- EUR 50 netto

Posiadasz wlasne zakwaterowanie? Otrzymasz dodatkowo do EUR 350 netto

Polec nam swoich znajomych,rodzine a otrzymasz EUR 100 netto

Klient
Nasz klient to międzynarodowa firma logistyczna zajmująca się dostawą i dystrybucją sprzętu elektronicznego. Każdy pracownik otrzymuje odpowiednie przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy.

Opis pracy
Pracownik działu Ekspedycji zajmuje się sortowaniem i przeliczaniem produktów, przygotowaniem i pakowaniem ich do dalszego transportu i wysyłki, kontrola jakości, umieszczanie produktów wg wytycznych w odpowiednich lokalizacjach na magazynie. Praca na 2 zmiany : 7.00 - 16.00; 14.00 - 23.00 o'clock, lub na 3 zmiany: 6.00 -14.00, 14.00 -22.00 i 22.00 -6.00.

Wymagania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dokładność i precyzja w pracy
  • motywacja do pracy stojącej
  • dostępność na dłużej
  • mile widziane osoby mieszkające prywatnie w Holandii w okolicach Waalwijk i mogące dojechać samodzielnie do pracy
  • chęć do pracy zmianowej
Oferujemy
  • 10,57 brutto/h (pracownik magazynowy),11,08 brutto/h(EPT)
  • Zatrudnienie na dłuższy okres czasu oraz przyjazne środowisko pracy
  • Zwrot kosztów dojazdu (max 6EUR dziennie zależnie od odległości) dla osób mieszkających prywatnie i dojeżdżających do pracy
  • Obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kumulacja bonusów! Sprawdź szczegóły Promocji
Posiadasz wlasne zakwaterowanie? Otrzymasz dodatkowo do 350 netto za przepracowane godziny!

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy - wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ lub wyslij na jeden z podanych adresow-planning@sbaflex.nl lub praca@sbaflex.pl . Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 888 12 17 (PL)

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka