Visual designer / Graphic designer / Grafik

The Rectangles Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

The Rectangles, agencja UX design, poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: Visual designer / Graphic designer / UI designer / Grafik

Jesteśmy szybko rozwijającym się, niezwykle zgranym, świadomym i ambitnym zespołem pasjonatów projektowania doświadczeń użytkownika (user experience / UX). Oprócz UX design zajmujemy się także optymalizacją i analityką.

Pracujemy dla ciekawych, także ambitnych firm, którym pomagamy rozwijać ich produkty online, działając według własnej, pionierskiej metodologii (incremental UX design). Cenimy sobie tzw. rozwój organiczny, zarówno w stosunku do klientów, jak i do nas samych.

Projekty, które realizujemy łączą w sobie wiele różnych ciekawych i zwykle przyjemnych dla ambitnych i kreatywnych osób dziedzin: komunikacji, visual designu, user experience, psychologii, researchu, analityki danych, a także pracy z tekstem. Ogólnie, rozwiązujemy problemy poprzez projektowanie, ale i naukę. Regularną formą naszej działalności jest także obecność w publikacjach branżowych.

Więcej na nasz temat możesz dowiedzieć się jeśli poszukasz o nas informacji w internecie, poczytasz nasze artykuły, albo po prostu popytasz znajomych.

Jesteśmy twórcami autorskich rozwiązań i metodologii, a jedna z nich używana jest w takich organizacjach jak NASA, Microsoft czy Blizzard.

Nasz zespół tworzą ludzie, dla których ogromną wartością jest uczciwe podejście do siebie samego i innych, ciągła nauka i rozwój. Jeśli chcesz być częścią takiej ekipy — czytaj dalej.

Szukamy osób, których mocną stroną jest zmysł estetyczny, które wesprą swoją wiedzą, umiejętnościami, zaangażowaniem, a przede wszystkim talentem (ten postaramy się wspólnie maksymalnie rozwinąć), działalność naszego zespołu poprzez projektowanie graficzne (graphic design / UI design).

Do przykładowych zadań kandydata należeć będzie:

— zespołowe (i samodzielne) projektowanie interfejsów (i ich elementów graficznych) na podstawie makiet (UI design),
— zespołowe (i samodzielne) projektowanie makiet interfejsów (UI wireframes),
— zespołowe (i samodzielne) projektowanie prototypów interfejsów (UI prototypes),
— generowanie koncepcji elementów (lub kombinacji elementów) graficznych,
— projektowanie ikon,
— tworzenie ilustracji,
— przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do realizacji projektu,
— (co dotyczy wszystkich z nas) praca przy wewnętrznych, wspólnych projektach.

Oprócz wymienionych wyżej rzeczy, ciągłym zadaniem (celem) każdego z członków naszego zespołu jest nauka zauważania, definiowania, rozróżniania i dostarczania wartości biznesowej skupionej wokół potrzeb użytkowników (które również należy umieć definiować).

Nie wymagamy doświadczenia komercyjnego, wręcz, w tym wypadku pewną zaletą może być jego brak. Prace, czy przykłady szufladowe są dla nas tak samo, jeśli nie bardziej istotne niż te komercyjne. Cokolwiek, co pokaże Twoje umiejętności, czy pasje — będzie OK.

Dbamy o przyjazną i bardzo zgraną atmosferę, dlatego też poszukujemy osób, które potrafią i chcą zaangażować się w pełni w długofalową pracę zespołową. Potraktuj to serio.

Oferujemy:
— bycie częścią nieprzeciętnego zespołu,
— pracę przy projektach, które mają sens i znaczenie dla innych,
— faktyczne poczucie radości i satysfakcji z wykonywanej pracy,
— możliwość naprzemiennej pracy w jednym z dwóch biur (Wrocław / Gdynia)
— w pełni ergonomiczne stanowisko pracy,
— ciągły (duży) przyrost wiedzy i umiejętności,
— dostęp do wiedzy i doświadczenia innych członków zespołu,
— stopniowe wdrożenie pod okiem doświadczonych liderów,
— mentoring,
— bardzo częste szkolenia wewnątrz zespołu,
— niezbędne narzędzia do pracy (MacBook, oprogramowanie, dostęp do kursów, itd),
— świeże owoce, słodycze i przekąski dostępne w biurze,
— wyjazdy integracyjne,
— bezwzględnie wolne weekendy,
— umowę o pracę, niezbędne ubezpieczenia itd.

Wymagania

— duża ciekawość poznawcza,
— swoboda i przyjazne nastawienie w kontaktach z innymi,
— chęć ciągłego rozwoju osobistego i nauki nowych rzeczy,
— bardzo dobra umiejętność organizacji swojego czasu,
— umiejętność graficznego przedstawiania różnych konceptów (np. w postaci ikon lub ilustacji),
— znajomość (przynajmniej dobra) jednego z wymienionych programów: Xd, Sketch, InVision, Illustrator
— (przynajmniej) podstawowa wiedza o zasadach typografii,
— (przynajmniej) dobra znajomość języka angielskiego (B2+),
— (przynajmniej) podstawowa wiedza o projektowaniu produktów online.

Prezentacja firmy

The Rectangles to wrocławsko-gdańska agencja UX design, której założycie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca IT - Konsulting, Praca Internet / e-commerce