Verkäuferin Vollzeit Aral Tankstelle in Berlin Deutschland gesucht

Aral Tankstelle

Berlin Deutschland, zagranica

Opis stanowiska pracy

Sprzedawca Aral stacji napełniania w Berlinie

Wir bieten eine

Stelle als Verkäufer/in in Teil- oder Vollzeit für 9,00 Euro/Stunde, Steigerung möglich. (Öffnungszeiten von 5-22) ab sofort an.

Wir suchen Verkäufer/innen und keine Kassierer. Wir suchen Leute mit Freude am Arbeiten. Wir suchen Leute mit Vorkenntnissen im Verkauf oder in der Tankstelle oder einer abgeschlossenen Ausbildung. Voraussetzung Gute Sprachkenntnisse in Deutsch!!!

Wenn Du dich angesprochen fühlst, arbeiten willst, pünktlich und ehrlich bist, komm vorbei. Schick deine Bewerbung per Mail oder bringe Sie persönlich vorbei.

Wir helfen gerne bei der Vermittlung einer Wohnung etc. in Berlin.

Oferujemy

Praca jako sprzedawca / w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin z 9,00 euro / h wzrostu możliwe. (Godziny otwarcia od 5-22) od teraz.

Poszukujemy dostawcy / wewnątrz i bez kasy. Szukamy osób z radości pracy. Poszukujemy osób ze znajomością sprzedaży lub na stacji benzynowej lub ukończonego szkolenia. Warunkiem Dobra znajomość języka niemieckiego !!!

Jeśli czujesz adresowanych chcesz pracować, jest punktualny i rzetelny, chodź. Wyślij swoją aplikację za pośrednictwem poczty lub wziąć się za osobiście.

Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie, itd. W Berlinie.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 440PLN - 1 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi