ManpowerGroup Sp. z o.o.

Verification Specialist with English

Miejsce pracy: Katowice, Tychy, Rybnik, Gliwice, Piekary Śląskie

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-17, 10-18, wolne weekendy
  • W okresie pandemii praca zdalna, docelowo w biurze firmy w Katowicach
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem, stałe zatrudnienie
  • Praca w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Oferta dla osób poszukujących możliwości wykorzystywania jęz. angielskiego na co dzień

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego: C1
  • Dobra obsługa komputera, pakietu MS Office oraz biegłość w korzystaniu z Internetu
  • Dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie
  • Komunikatywność

Zadania:

  • Podejmowanie mailowych/telefonicznych kontaktów w jęz. angielskim z instytucjami zagranicznymi, w celu uzyskania informacji o kandydacie (pracodawcy, uczelnie)
  • Weryfikacja prawdziwości danych, badanie wiarygodności kandydatów do pracy
  • Weryfikacja danych nt. kandydatów oraz pracowników w rejestrach i bazach
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie informatycznym
  • Raportowanie prowadzonych działań w języku angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials