Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

var newJob = Stopwatch.StartNew(); DoSomething();

Poznań, Środa Wielkopolska, Szamotuły, Śrem, Luboń, wielkopolskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Dołącz do teamu naszych Programistów, a zapewnimy Ci długoterminową współpracę w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia!

Zarób w naszej firmie nawet 11 tys. netto miesięcznie!

Za stworzenie nowatorskiego rozwiązania otrzymasz również premię kwartalną.

Istotne jest dla nas minimum dwuletnie doświadczenie komercyjne na stanowisku .NET Developera.

Ponadto ważna jest znajomość:

  • programowania asynchronicznego oraz wielowątkowego
  • projektowania architektury i testowania jednostkowego

Jeśli do nas dołączysz, będziesz zajmować się:

  • analizowaniem rozwiązań w oparciu o technologie VoIP
  • tworzeniem oraz testowaniem oprogramowania
  • rozwijaniem systemów IT
  • przygotowywaniem projektów technicznych, a także dokumentacji systemowej

Umożliwiamy także udział w szkoleniach wewnętrznych.

Zadzwoń i porozmawiaj z nami o szczegółach :)
Agata: 504-862-868
Kamila: 504-862-677

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inżynieria , Praca IT - Project Management , Praca IT - Hardware / Information Systems