Validation Test Engineer (Electric Laboratory)

Michael Page

okolice Katowic, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Validation Test Engineer (Electric Laboratory) będzie odpowiadała za rozwój laboratorium elektrycznego firmy (w tym wsparcie merytoryczne przy zakupie odpowiedniego sprzętu) oraz prowadzenie testów produktów firmy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży automatyki domowej z okolic Katowic, która zapewnia swoim odbiorcom zaawansowane technologicznie rozwiązania. Z racji na dynamiczny rozwój organizacji firma poszukuję ambitnej osoby która podejmie się rozwoju laboratorium elektrycznego i poprowadzenia testów elektrycznych. Firma gwarantuje swoim Klientom najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania, a pracownikom atrakcyjne miejsce pracy.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • uczestnictwo w tworzeniu środowiska niezbędnego do przeprowadzenia badań produktów;
  • tworzenie i usprawnianie procesów pomiarów realizowanych przez wewnętrzne laboratorium;
  • merytoryczne wsparcie procesu zakupu odpowiedniego sprzętu do laboratorium elektrycznego;
  • przeprowadzanie badań i testów elektromechanicznych osprzętu elektroinstalacyjnego;
  • prowadzenie badań niszczących i nieniszczących komponentów wykorzystywanych w aparaturze elektrycznej.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (elektryka, elektrotechnika, elektromechanika);
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w laboratorium);
  • Znajomość języka angielskiego - minimum poziom B1;
  • Znajomość zagadnień pomiarów elektrycznych;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz podstawy rysunku technicznego;
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV (mile widziane).

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, współpracę z europejskimi laboratoriami i centrami R&D;
  • Udział w rozwoju działu R&D w Polsce;
  • Praca w zgranym, międzynarodowym zespole w sprzyjającej atmosferze;
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe zależne od kompetencji i doświadczenia.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: okolice Katowic
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page