Validation Engineer EMC

Moltton

Tychy, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami (OEM) w zakresie ustalania planu i wymagań testów EMC
  • Koordynowanie działań w zakresie testów i walidacji EMC elektronicznych modułów samochodowych
  • Ocena i tłumaczenie wymagań i procedur EMC Klienta na dokumenty testowe EMC i koncepcje projektowe
  • Analiza schematów i układu płytek drukowanych pod kątem zgodności z wytycznymi projektowania EMC
  • Opracowanie planów testów EMC na podstawie wymagań i procedur Klienta
  • Opracowanie i skonfigurowanie szczegółowych modeli, w celu wykonania symulacji elektromagnetycznych na poziomie strukturalnym i obwodów
  • Weryfikacja niezgodności, które mogą wystąpić w trakcie testów EMC - analiza ich przyczyn oraz opracowanie ochrony EMC zgodnej z wymaganiami Klienta
  • Współpraca z zewnętrznymi laboratoriami EMC
  • Opracowywanie raportów walidacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Elektrotechnika, Inżynieria Komputerowa lub Fizyka)
  • Praktyczna wiedza w zakresie przeprowadzania testów EMC
  • Wiedza z zakresu projektowania/rozwoju systemów elektromagnetycznych i systemów elektronicznych RF
  • Umiejętność opracowania obwodów/modeli SPICE o charakterystyce wysokoczęstotliwościowej
  • Wykonywanie prototypów elektronicznych za pomocą urządzeń do montażu powierzchniowego
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne, umiejętność pracy z zespole, zarządzania czasem
  • Biegła znajomość MS Office
  • Umiejętności przywódcze, myślenie nieszablonowe

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton