UX/UI Designer - 100% zdalnie

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest UX/UI Designer, który jest entuzjastą nowych technologii, stawia na ciągły rozwój i chce dołączyć do międzynarodowej firmy oraz dynamicznego zespołu.

Firma realizuje projekty, które sprawiają, że wakacyjne podróże stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. Dołączając do zespołu, będziesz miał/a wpływ na doświadczenia użytkowników z całego świata – od momentu planowania i poszukiwania idealnej wycieczki, po proces rezerwacji i płatności. Poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla klientów wielu marek, różniących się oczekiwaniami i zachowaniem w świecie online, gwarantuje ciekawe wyzwania oraz ciągły rozwój. Nasz klient stawia na bliską współpracę zespołów, skuteczną komunikację oraz otwartość na kreatywne pomysły.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Projektowanie interfejsu użytkownika dla rozwijającej się platformy e-commerce w branży Travel,
  • Projektowanie interfejsów dla istniejących aplikacji, przygotowywanie prototypów dla biznesu,
  • Kreowanie nowych rozwiązań, które mogą wpłynąć na rozwój aplikacji, testowanie własnych pomysłów, stawianie hipotez na podstawie obserwacji zachowania użytkowników,
  • Ścisła współpraca z programistami, analitykami biznesowymi, PO, PM.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B,
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów,
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w 100% zdalną,
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie komercyjne doświadczenie w projektowaniu interfejsów, poparte portfolio,
  • Znajomość trendów i standardów w projektowaniu UX /UI,
  • Umiejętność łączenia swojej wiedzy z wymaganiami biznesowymi,
  • Praktyczna znajomość narzędzi takich jak: Figma, InVision,Sketch, Adobe XD, Photoshop, Illustrator,
  • Posługiwanie się wzorcami projektowymi (tzn. wiedza jak powinien wyglądać dobrze zaprojektowany dropdown, button, FAQ, menu itd.),
  • Umiejętność pracy w oparciu o Design System,
  • Dobra organizacja pracy, otwartość na komunikację w zespole oraz pomiędzy zespołami, umiejętność komunikacji zarówno ze specjalistami jak i biznesem.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym (od czasu do czasu możemy mieć prośbę o stworzenie grafiki/ilustracji na potrzeby marketingowe firmy),
  • Podstawowa znajomość HTML/CSS/JavaScript,
  • Otwartość na własne inicjatywy w zespole, znajomość koncepcji samoorganizujących się zespołów, doświadczenie pracy w metodologii Scrum/Agile.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media