Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Ustawiacz

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Opole

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ustawiacz

Opis stanowiska:

  • wykonywanie regulacji, przezbrojeń maszyn pakujących i przejść asortymentowych
  • kontrolę parametrów jakościowych procesu pakowania m.in. poprawne kodowanie czytnika kodu kreskowego, kontrolę dekodera metalu i innych elementów maszyny pakującej
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • czyszczenie maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami
  • udział w procesach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, operatywność, spostrzegawczość
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic
  • wykształcenie zawodowe lub średnie: techniczne, mechaniczne, spożywcze
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • System pracy czterobrygadowy- zmiany 6-14, 14-22, 22-6
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- minimum 3000 brutto PLN
  • Pakiet benefitów- dofinansowanie dojazdów do pracy, karta Luxmed, karta Multisport
  • Możliwość rozwoju